Genom att använda setragroup.com accepterar du vår användning av cookies. Personlig integritet är viktigt för oss vilket innebär att dina personuppgifter alltid hanteras på ett ansvarsfullt sätt. Läs vår integritetspolicy

OK

Koncernledning

     
   
Hannele Arvonen
Vd och koncernchef
Tel: 08-705 03 10
E-post: hannele.arvonen@setragroup.com 
   
     
   
Johanna Gydingsgård
Ekonomidirektör

E-post: johanna.gydingsgard@setragroup.com
  Olle Berg
Marknadsdirektör
Tel. 08-705 03 11
E-post:olle.berg@setragroup.com
     
 
Klas Flygare
Direktör Råvara och Bioprodukter 
Tel: 0585-485 12
E-post: klas.flygare@setragroup.com
  Pontus Friberg
Direktör Affärsstöd
Tel: 08-705 03 04
E-post: pontus.friberg@setragroup.com
     
 
Andreas Hörnfeldt
Teknikdirektör
Tel: 08-705 03 28
E-post: andreas.hornfeldt@setragroup.com
  Anna Rasmuson
Produktionsdirektör
Tel: 08-705 03 03
E-post: anna.rasmuson@setragroup.com
     
   
Joakim Nyqvist
HR-chef
Tel: 08-705 03 19
E-post: joakim.nyqvist@setragroup.com